Çevik Halı Yıkama | Hakkında

Çevik Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz

Maltepe Halı Yıkama Servisi

Çevik Halı Yıkama Maltepe‘de hizmet veren sorumluluk sahibi etkin bir firmadır. Profesyonel ekibimiz ile birlikte halı yıkama sektöründe faaliyet göstermekteyiz. +10 yıllık tecrübesi ile profesyonel bir şekilde hizmet vererek sizlerin güvenini her zaman kazanmış bir firmadır.

Vizyonumuz; İstanbul Anadolu Yakasında Halı Yıkama konusunda trend bir marka olmaktır.

Misyonumuz; Hizmet verdiğimiz bölgede halı yıkama konusunda lider firma olmaktır.

Hakkımızda

Çevik Halı Yıkama olarak Maltepe’de siz değerli müşterilerimizin halı, yorgan ve battaniye gibi eşyalarını yıkıyoruz. 10 yıldan daha uzun bir süredir halı yıkama sektörünün içindeyiz ve hizmetlerimizde her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alıyoruz. Uluslararası kalite standartlarına uygun olan yıkama sistemlerimizle, bu işlemleri el değmeden yapıyoruz. Halı ve benzeri ürünlerin temizlenmesi sırasında zarar görmemelerine ve kullanım ömürlerinin kısalmamasına dikkat ediyoruz.


İstanbul’un Anadolu yakasında verdiğimiz hizmetlerde yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor ve çağın gerisinde kalmıyoruz. Halı yıkama konusunda yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için bu gelişmeleri hızlı bir şekilde kullanıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz gibi çalışanlarımıza periyodik eğitimler veriyor ve halı yıkamanın inceliklerini onlara aktarıyoruz.


Firma olarak halılara zarar veren veya zarar verme ihtimali olan herhangi bir deterjanı kullanmamaya özen gösteriyoruz. Sizden teslim aldığımız ürünlerimizi kendi halılarımız olarak görüyor ve büyük bir özenle yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.


Hizmet kalitemizin bir gereği olarak halılarınızı kaliteden ödün vermeden olabildiğince hızlı bir şekilde yıkıyor ve kurutuyoruz. Daha sonra uygun bir ortamda havalandırarak teslime hazır hale getiriyoruz.


Kurumsal anlayış ve disiplini genel prensiplerimize yansıtıyor, sizlere yönelik ekonomik ve özel çözümler üretiyoruz. Halı yıkaması hizmeti verdiğimiz bölgelerde, beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacağımızı garanti ediyoruz.


İletişim konusunda sizlere farklı alternatifler sunuyoruz. İnternet sitemizden halı yıkamaya dair detaylı bilgiler alabileceğiniz gibi telefon ile de ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.


Bu alanda attığımız adımlar ile İstanbul’un Anadolu yakasında halı yıkama konusunda bir marka olma yolunda hızla ilerliyoruz. Gelişmiş kurumsal yapımız sayesinde kısa süre içerisinde bölgenin lider firması olmayı hedefliyoruz.


Profesyonelliği elden bırakmadan sizlere kaliteli hizmetleri sorunsuz olarak ulaştırmayı hedefleyen firmamız; “aynı gün servis”, “uygun fiyat” ve “hızlı teslimat” prensiplerine göre hareket etmektedir. Kaliteli halı yıkama hizmetini olabildiğince hızlı ve en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Maltepe halı yıkama konusunda sizlerin bir numaralı tercihi olmayı başaran firmamız, göstermiş olduğunuz bu ilgiden dolayı sizlere şükranlarını sunar.

Aynı Gün Halılarınızı Alıyor

3 gezici ekibimiz aynı gün size ulaşır

Maltepe’nin 18 mahallesinde aynı gün halılarınızı belirttiğiniz saatte alıyoruz. Etiketleyip araçlarımız ile Maltepe Çevik Halı Yıkama fabrikasına götürüyorz.

Güvenle ve Hızlı Yıkıyoruz

Uygun fiyat hızlı teslimat

Maltepe’de uygun fiyat ve hızlı teslimat hizmeti ile halılarınız istediğiniz şekilde yıkanır ve sizlere güvenle ulaştırılır.

İlk günkü gibi tertemiz olan halılarının keyfini çıkarın…
Başa dön